Środek do Mat Dezynfekcyjnych

Środek do dezynfekcji - Dezynfektol-BDezynfektol B

Dezynfektol - B jest to nowoczesny koncentrat przeznaczony do mycia i dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością w zakładach przemysłu spożywczego. Dzięki zastosowaniu idealnych proporcji środków chemicznych jest on  skuteczny w procesie mycia i dezynfekcji: instalacji i urządzeń, zbiorników, opakowań zbiorczych, powierzchni hal produkcyjnych, magazynów, środków transportu, w lokalach użyteczności publicznej oraz w przemyśle spożywczym.

Zamów Dezynfektol-b +48 690 900 068
Rozmiary opakowań Dezynfektol-B 5 L 20 L

Szeroki zakres zastosowania jest na pewno ogromną zaletą powyższego produktu. Istotną sprawą jest jednak możliwość wykorzystywania go do nasączania wymiennych wkładów w naszych matach dezynfekcyjnych. Dezynfektol - B tworzy pianę czyszczącą obuwie oraz samochody osobowe i ciężarowe. Maty najazdowe to idealny produkt dla wymagających klientów dbających o bezpieczeństwo na terenie produkcji, pracy i miejsc wymagających tego typu zabezpieczenia. Szczegółowe informacje na temat wszystkich zalecanych miejsc zastosowań można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Zamów przez telefon +48 690 900 068
Zamów przez email: biuro@insektpol.pl

Stosowanie Środka Dezynfektol-B

W celu użycia środka Dezynfektol - B należy rozcieńczyć 50 ml preparatu w 3 l wody. Następnie wykonany w taki sposób preparat należy zastosować do wkładu w macie dezynfekcyjnej. W zależności od indywidualnych oczekiwań oraz miejsca zastosowania maty do dezynfekcji proporcje produktu mogą się różnić. W miejscach wymagających szczególnej ochrony można zastosować mniejszą ilość wody co pozwoli na osiągnięcie większego stężenia środka. Do dezynfekcji samochodów osobowych, ciężarowych i pozostałych zaleca się zastosowaniem tylko 1 litra wody co gwarantuje dezynfekcje pojazdu z bardzo wysoką skutecznością.
 
 

Dokumentacja Dotycząca Środka Dezynfektol-B

 

 

!  Uwaga  !

Produkt biobójczy należy używać, z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy zapoznać się z załączoną do produktu dokumentacją. W razie jakichkolwiek wątpliwości należy skontaktować się z firmą specjalizującą się w dezynfekcji i sprzedaży środków do tego celu przeznaczonych.

 

 

Środek do Mat Dezynfekcyjnych
4.9 (97.27%) 22 głos[y]