Środek do Mat Dezynfekcyjnych

Środek do dezynfekcji - Dezynfektol-BDezynfektol B

Dezynfektol - B jest to nowoczesny koncentrat przeznaczony do mycia i dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością w zakładach przemysłu spożywczego. Dzięki zastosowaniu idealnych proporcji środków chemicznych jest on  skuteczny w procesie mycia i dezynfekcji: instalacji i urządzeń, zbiorników, opakowań zbiorczych, powierzchni hal produkcyjnych, magazynów, środków transportu, w lokalach użyteczności publicznej oraz w przemyśle spożywczym. Preparatu nie należy stosować jako środka do kontaktu ze skórą np: na basenach.

Zamów Dezynfektol-b +48 533 350 889
Rozmiary opakowań Dezynfektol-B 5 L 20 L

Szeroki zakres zastosowania jest na pewno ogromną zaletą powyższego produktu. Istotną sprawą jest jednak możliwość wykorzystywania go do nasączania wymiennych wkładów w naszych matach dezynfekcyjnych. Dezynfektol - B tworzy pianę czyszczącą obuwie oraz samochody osobowe i ciężarowe. Maty najazdowe to idealny produkt dla wymagających klientów dbających o bezpieczeństwo na terenie produkcji, pracy i miejsc wymagających tego typu zabezpieczenia. Szczegółowe informacje na temat wszystkich zalecanych miejsc zastosowań można znaleźć na naszej stronie internetowej.

środek do mat

Stosowanie Środka Dezynfektol-B

W celu użycia środka Dezynfektol - B należy rozcieńczyć 500 ml preparatu w 10 l wody. Następnie wykonany w taki sposób preparat należy zastosować do wkładu w macie dezynfekcyjnej. W zależności od indywidualnych oczekiwań oraz miejsca zastosowania maty do dezynfekcji proporcje produktu mogą się różnić. W miejscach wymagających szczególnej ochrony można zastosować mniejszą ilość wody co pozwoli na osiągnięcie większego stężenia środka.

Dokumentacja Dotycząca Środka Dezynfektol-B

 

 

!  Uwaga  !

Produkt biobójczy należy używać, z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy zapoznać się z załączoną do produktu dokumentacją. W razie jakichkolwiek wątpliwości należy skontaktować się z firmą specjalizującą się w dezynfekcji i sprzedaży środków do tego celu przeznaczonych.